UUS!

JÕULUKONTSERT 2017

JÕULUKONTSERT 2016

TALLINNA ROTARY KLUBI SEGAKOORI JÕULUKONTSERT!

Armsad sõbrad!

Ootame Teid meiega veetma õdusat õhtupoolikut heategevuslikul jõulukontserdil
Reedel 11/12/2015 kell 19.00 EELK Tallinna Peeteli Kirikus (Preesi 5)

Teile laulavad:
Tallinna Rotary klubi segakoor
Tallinna Muusikakeskkooli neidudeansambel

Juhatavad:

Jaanika Kuusik

Kadi Uibo

Klaveril Maret Alango

Sissepääs tasuta!

KUMMARDUS IVO LINNALE!

Kingitus Ivo Linnale

Tallinna Rotary klubi segakoori vanem Erki Berends andis Ivo Linnale üle kooriliikmete kingituse. Foto on võetud Tallinnas, Löwenruh' pargis, pärast Ivo Linna kontserti.

IFF 65!

Tallinna Rotary klubi segakoori videopostkaart.

Meenutus talvekontserdist!

"Ta lendab mesipuu poole" Ivo Linna ja Tallinna Rotary klubi segakoori esituses.

7. detsembril 2013, Viimsi Püha Jaakobi kirikus.

Head koorilaulu sõbrad!

Tallinna Rotary klubi segakoori suvi oli sündmusterohke. 8. juunil esinesime kooriga Peterburi Jaani kirikus. Selle järgnes ühislaulmine tammede istutamise tseremoonial Rotary klubide aastavahetusel Tallinnas Kadrioru pargis. Juuli lõpus laulsime Muhu Uisu veeskamisel. Töösuve lõpetas laululaager Varbuse muusikamõisas ja esinemine koos Kanepi segakoori, Ivo Linna, Toomas Lunge ja Indrek Kaldaga Kanepi seltsimajas.

2013. aasta sügisel jätkame ärksas meeleolus ühislaulmisega ning ootame ärevustundega hinges hetki, mil 4-6. juulil 2014 toimub Tallinna lauluväljakul XXVI üldlaulupidu.

Rotary Koor Peterburis

Tallinna Rotary klubi segakoor Peterburi Jaani kirikus 8. juunil 2013